DĀVANA KOLĒĢIM VAI BIZNESA PARTNERIM SVĒTKOS: IETEIKUMI UN IDEJAS

Klāt kolēģa vai biznesa partnera dzimšanas diena, vai saņemts ielūgums uz sadarbības partnera projekta atklāšanas svinībām? Esam droši, ka vēlaties izcelties ar piemērotu un pārdomātu dāvanu, kas parāda jūsu atzinību kolēģim vai veicinās turpmāko sadarbību ar partneriem. Vienlaikus atrast piemērotu dāvanu kolēģim vai biznesa partnerim var izrādīties īsts pārbaudījums. Galvenokārt tāpēc, ka nepārzinām dāvanas saņēmēja personīgās intereses un gaumi tik labi, cik saviem draugiem un ģimenes locekļiem. Turklāt korporatīvajā vidē un lietišķo dāvanu pasaulē eksistē smalkas nianses – dāvanām ir jāiepriecina saņēmējs, tomēr vienlaikus

tās nedrīkst pārkāpt biznesa etiķetes vai profesionālo attiecību robežas. Veiksmīga dāvana viennozīmīgi stiprinās biznesa saites vai attiecības ar kolēģi, kamēr neatbilstoši izvēlēta dāvana var radīt neērtas situācijas vai pat atstāt negatīvu iespaidu uz uzņēmuma vai Jūsu individuālo reputāciju.

Ko vislabāk dāvināt?

Kā nojaušat, vienas īstās atbildes uz jautājumu patiešām nav. Tomēr “Lieliska Dāvana” lepojas būt pieredzējis eksperts dāvanu tēmās un ir sagatavojis idejas un ieteikumus, lai Jūs atrastu īsto dāvanu kolēģim vai biznesa partnerim, saglabājot līdzsvaru starp profesionalitāti un personīgu pieskārienu. Izvēloties dāvanu, vienmēr atgādinām ņemt vērā Jūsu un kolēģu vai biznesu partneru attiecību raksturu.

Dāvanu komplekti dažādiem cilvēku tipiem

“Dāvana dāvanā” – tā varētu raksturot vienu no pieprasītākajiem “Lieliska Dāvana” produktiem – dāvanu komplektus. Tā ir izcila dāvana, ar kuru nav iespējams kļūdīties. Kāpēc? Jo dāvanas saņēmējs īsto piedāvājumu var izvēlēties pats. Piemēram, ja zināt, ka jāmeklē dāvana gardēdim, tomēr neesat drošs, kuru restorānu kolēģis vēlas izmēģināt nākamo, dāvanu komplekts NOGARŠO viņu noteikti iepriecinās. Dāvanā iekļauti vairāk nekā 30 piedāvājumi katrai gaumei – restorāni, degustācijas, gatavošanas meistarklases – gardēži būs sajūsmā. Līdzīgi varēsiet atrast dāvanu ekstrēmiem kolēģiem.


Ja bieži dzirdat viņu dalāmies stāstos par aktīvām brīvdienām braucienā ar ūdensmoci vai kartingu, saņēmējs noteikti novērtēs plašo izklaides piedāvājumu klāstu, ko piedāvā komplekts EXTREME vai IZMĒĢINI. Ja pazīstat kolēģi tuvāk, tad noteikti novērtējiet iespēju atrast konkrētu aktīvās atpūtas dāvanas piedāvājumu. “Lieliska Dāvana” klāstā ir viss no atpūtas dabā līdz ekstrēmiem iekštelpu izaicinājumiem, pat dusmu izlāde ar trauku plēšanas un ekrānu dauzīšanas iespējām.

Piezemētākiem kolēģiem, kuri regulāri piedalās erudīcijas spēlēs un prāta izaicinājumos, noteikti patiks dāvanu komplekts SPĒLĒ. Kvesti, orientēšanās spēles, virtuālās realitātes izaicinājumi – aizrautīgi spēļu fani te noteikti atradīs sev aizraujošu dāvanu.

Lamborghini Huracan stūrēšana trasē

Ielūgums uz nozīmīga biznesa partnera dzimšanas dienas svinībām līdzās priekam par gaidāmo ballīti var radīt satraukumu – kā izvēlēties īsto dāvanu partnerim, lai radītu patīkamas emocijas un stiprinātu pamatus turpmākajai sadarbībai? Ja viņš vai viņa mīl ātrumu, ekskluzivitāti un jaunus izaicinājumus, iespēja vadīt Lamborghini Huracan un trasē pārkāpt ikdienas ātruma robežas būs ideāla dāvana Jūsu biznesa partnerim.


Ekskluzīvas dāvanas biznesa partneriem

“Lieliska Dāvana” ekspertu skatījumā Jūsu biznesa partnerus neatkarīgi no dzimuma un interesēm varētu pārsteigt vairākas dāvanas no mūsu ekskluzīvā premium piedāvājuma. Braucieni ar jahtu, atpūta ekskluzīvās viesnīcās un SPA, lēciens ar izpletni, lidojums ar reaktīvo lidmašīnu vai pat privātas salas noma Igaunijā – jebkurš no piedāvājumiem partnerim par Jums atstās elegantu un pozitīvu iespaidu.


Idejas lieliskām korporatīvajām dāvanām

Patiesībā korporatīvo dāvanu pasaule ir vienlīdz plaša ar mums ierasto dāvanu klāstu, ko pasniedzam saviem tuvākajiem cilvēkos svētkos un īpašos notikumus. Jo, kā gan citādi – biznesa dāvanu saņēmēji ir tikpat aizrautīgi cilvēki ar interesēm, hobijiem un sapņiem kā draugi un ģimene. Dāvanu kartes un komplekti, restorānu apmeklējumi, aktīvi vai mierpilni atpūtas piedzīvojumi – “Lieliska Dāvana” ekspertiem idejas neizsīkst un pastāvīgi pielāgojas cilvēku interesēm un jaunākajām tendencēm. Jāatceras tikai, ka biznesa dāvanu ideja ir attiecību stiprināšana, pateicība un novērtējums lieliskai sadarbībai un Jūsu uzņēmuma vai reputācijas stiprināšana.


Pieprasīt piedāvājumu
Sazinieties ar mums, lai saņemtu Jūsu vajadzībām pielāgotu piedāvājumu!
Iesniedzot šo pieteikumu, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar privātuma politiku.
Sazinies ar mums
Enija Kibelko
B2B Pārdošanas vadītāja
Close
Esi pirmais, kurš uzzina mūsu jaunumus!
Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai.