DĀVANA KOLĒĢIM, AIZEJOT NO DARBA

Iedomājieties – kāds no Jūsu kolēģiem ir atradis jaunu darbu, un Jūs vēlaties piemeklēt īpašu dāvanu, viņam atvadoties no Jūsu kolektīva. Saprotams, ka šai dāvanai jābūt tik unikālai, lai aizejošajam kolēģim vienmēr saglabātos skaistas atmiņas par Jūsu uzņēmumu. Mēs esam sagatavojuši sarakstu ar dažām oriģinālām idejām, kas noteikti iepriecinās pat visprasīgākos. Lūk, mūsu piedāvājums.
Dāvana, aizejot no darba
Zināms, ka kolēģa aiziešana no darba var radīt nelielu haosu un apjukumu. It īpaši, ja aizejošā persona to nedara pēc savas iniciatīvas. Šādā situācijā ir dabiski vēlēties kolēģi kaut kā iepriecināt un atvieglot noslēdzošo posmu uzņēmumā. Kā risinājums prātā ienāk ideja aizejošajam kolēģim pasniegt dāvanu. Kaut ko tādu, kas vienlaikus pozitīvi atgādinātu par darba kolektīvu un ļautu vienmēr Jūs atcerēties. Kādu dāvanu izvēlēties aiziešanai no darba? Kā būtu, ja Jūs šoreiz nedāvinātu piemiņas pildspalvu, krūzi ar smieklīgu citātu vai sirsnīgu rāmīti ar visas komandas fotogrāfiju? Tā vietā, lai dāvinātu lietas, dāviniet atmiņas un piedzīvojumus! Tas ir pavisam vienkārši, ja izvēlēsieties vienu no mūsu dāvanu kartēm.
Ko uzdāvināt kolēģei, kura aiziet no darba?
Jūsu mīļākā kolēģe un labākā draudzene darbā nolēmusi pieņemt jaunus profesionālos karjeras izaicinājumus un teikt ardievas uzņēmumam. Saprotams, ka bez viņas ikrīta kafija un pusdienas uzņēmuma ēdnīcā vairs nekad nebūs tādas kā agrāk. Tomēr Jūs vēlaties viņu atbalstīt šajā lēmumā un novēlēt visu labāko jaunajā profesionālajā dzīvē, vai ne?
Kā vislabākā kolēģe no blakus galda vēlaties viņai uzdāvināt lielisku atvadu dāvanu, bet nav ne jausmas, kas viņu patiesi iepriecinātu? Par laimi, mums piedāvājumā ir interesantas idejas!
Dāvanu idejas, kolēģei aizejot no darba
Izvēloties aizejošajai kolēģei pasniegt dāvanu karti, ir vērts noskaidrot iepriecināmās personas intereses, aizraušanos un sapņus. Tā neapšaubāmi ir veiksmīgas dāvanas atslēga. Kad Jūsu rīcībā ir visa nepieciešamā informācija, varat droši sākt pārskatīt mūsu piedāvājumu. Ko tajā var atrast? Tikai vislabākos atpūtas piedāvājumus.

Piemēram, zināt, ka kolēģe īpaši iecienījusi kārtīgi relaksēties un viņai patīk laiku pa laikam palutināt sevi ar braucienu uz SPA vai procedūrām ekskluzīvā skaistumkopšanas salonā? Ir vērts sekot šim virzienam un uzdāvināt viņai dāvanu karti uz brīnišķīgu relaksējošu masāžu vai atjaunojošu masāžu ar karstajiem akmeņiem. Savukārt, ja pieejams nedaudz lielāks budžets, piemēram, apvienojieties vairākiem kolēģiem, varat kolēģi pārsteigt ar pilnas dienas SPA apmeklējumu vai relaksāciju oāzi. Garantējam, ka jebkura no šīm dāvanām palīdzēs kolēģei atgūt spēkus un noskaņoties jaunajiem izaicinājumiem nākamajā darbā.
Aktīvāku atvadu dāvanu iespējas
Otra iespēja – draudzene no kolēģu loka papildus mierīgai relaksācijai ir arī kaislīga adrenalīna un ekstrēmo sajūtu cienītāja. Šajā gadījumā lieliska dāvana, aizejot no darba, varētu būt dāvanu karte uzlādējošam lēcienam ar izpletni vai lidojums ar paraplānu. Šādas atrakcijas lielā augstumā noteikti paliks atmiņā vēl ilgi! Spēcīgu adrenalīna devu garantēs arī ūdens aktivitātes, piemēram, izbrauciens ar ūdens karuseli.
Ja tomēr nezināt, ko uzdāvināt kolēģei, kura dodas prom
IVai tomēr nepazīstat savu kolēģi tik labi, lai ar dāvanu precīzi trāpītu viņas gaumē? Neraizējieties, mums ir risinājums arī šādai situācijai. Mūsu dāvanu karšu klāstā ir dāvanu komplekti ar rūpīgi atlasītiem piedāvājumiem. Dāvanas saņēmēja varēs izvēlēties to, kas viņai visvairāk patīk un izbaudīt lieliskus piedāvājumus! Ko vēl vairāk var vēlēties? Mūsu pārliecinošais favorīts šajā kategorijā ir dāvanu komplekts VIŅAI, bet otrajā vietā ierindojam dāvanu komplektu ATKLĀJ. Katrā no tiem kolēģe noteikti atradīs kaut ko sev piemērotu.

DĀVANA KOLĒĢIM, AIZEJOT NO DARBA

Mazāk azartiskiem kolēģiem, kuri novērtē piezemētu atpūtu un izklaidi, lieliska dāvana varētu būt vīna degustācija. Tas ir īstais piedāvājums augstvērtīgu dzērienu cienītājiem. Cita lieliska dāvana kolēģim, kurš dodas prom no darba, varētu būt dāvanu karte romantiskām vakariņām divatā, kurās kolēģis var aizvest savu otro pusīti. Viņš izbaudīs patīkamu vakaru un iegūs bonusa punktus sava partnera acīs, kamēr Jūs varēsiet priecāties, ka tas viss, pateicoties tieši Jums. Vai nav lielisks plāns?
Oriģinālu dāvanu idejas kolēģim, kurš dodas prom
Kolēģis un draugs dod priekšroku trakākām idejām un viņam patīk izmēģināt jaunas lietas? Tad meklēsim viņam atvadu dāvanu ekstrēmo piedāvājumu sadaļā. Te atradīsiet dāvanu kartes atrakcijām, kas sniegs daudz jaunu un aizraujošu piedzīvojumu. Piemēram, dāvanu karte braucienam ar “F2” ūdens formulu, kas ļaus draugam sajusties kā profesionālam sacīkšu braucējam un vadīt ūdens formulu kopā ar instruktoru. Ja tomēr zināt, ka sacīkstes nav viņa lieta… Ieprieciniet ar kaut ko nedaudz statiskāku, bet vienlaikus tikpat aizraujošu – braucienu ar Monster Truck pa speciāli sagatavotu trasi ar šķēršļiem. Varam saderēt, ka Jūsu draugs to vēl nebūs izmēģinājis!
Aktīvākas atvadu dāvanas kolēģim
Ja Jūsu kolēģis nav dzimis auto sacīkšu braucējs, iespējams, viņam patiktu skriešana ar ieroci rokās? Galu galā, kurš gan no vīriešiem kaut reizi nav vēlējies pārtapt par šāvēju no Call Of Duty? Dāvanu karte uz peintbolu noteikti patiks visiem šāda veida izklaides cienītājiem. Šī karte ļauj spēles laukumā ienākt no sešām personām, tāpēc jūs varat izveidot sava uzņēmuma komandu un varbūt pat nejauši trāpīt arī priekšniekam.
Citas kolēģu atvadu dāvanu iespējas
Laba ideja dāvanai aizejošam kolēģim varētu būt arī virtuālās realitātes piedzīvojumu telpa. Tā ir izklaide, kas apvieno neticamu prieku ar daudzām jaunām sajūtām. Diez vai ir kāds vīrietis, kuru šāda izklaide neuzrunātu. Tomēr, ja joprojām neatrodat piemērotu piedāvājumu savam labākajam draugam darbā, varbūt vienkārši uzdāviniet viņam mūsu īpašo dāvanu komplektu VIŅAM, no kura viņš pats varēs izvēlēties sev vispiemērotāko izklaidi. Tā Jūs noteikti nevarēs vainot par neveiksmīgu atvadu dāvanu.
Atvadu dāvanas saviem darbiniekiem
Viss, kas Jums būtu jāzina par atvadu dāvanām kolēģiem, jau ir minēts mūsu rakstā. Un tomēr, ja esat priekšnieks un meklējat dāvanu aizejošam darbiniekam, tad iepazīstieties ar mūsu TOP 3 labākajām kolēģu atvadu dāvanu idejām.
Ko uzdāvināt savam darbiniekam, kurš dodas prom?
Piedāvājums numur viens ir dāvanu komplekts “ATPŪTIES”. Šī ir iespēja, kas pasargās jebkuru priekšnieku no dāvanas faux pas. Mēs pilnībā saprotam – ja Jūsu komandā ir vairāk nekā pieci darbinieki, ir neiespējami viņus pazīt līdz niansēm, lai precīzi iepriecinātu katru. Šis dāvanu komplekts sniedz iespēju atrast vispiemērotāko atpūtu, un Jūs joprojām paliksiet ideāls boss.
Otrs labākais piedāvājums, kuru apsvērt – pilsētas dāvanu karte, kuru varat papildināt ar jebkuru summu. Mēs obligāti vēlamies uzsvērt – šī nav nekāda parasta sabiedriskā transporta karte! Pilsētas dāvanu karte ir kaut kas daudz iespaidīgāks – ar to dāvanas saņēmējs var izmantot visas tūrisma atrakcijas un piedāvājumus konkrētajā pilsētā vai reģionā. Garantējam, ka šāda dāvana, aizejot no darba, iepriecinātu ikvienu.

Trešais mūsu piedāvātais variants, kā iepriecināt aizejošu darbinieku, ir ļaut attīstīt savas aizraušanās un iegūt jaunas prasmes dažādos kursos. Lieliska ideja varētu būt biznesa etiķetes kurss. Tās būs zināšanas, kas noteikti noderēs visās darījumu tikšanās reizēs, dibinot jaunas sadarbības.
Ideāla atvadu dāvana kolēģim
Kā dāvana, darbiniekam aizejot no darba, lieliski noderēs arī kāda meistarklase. Šādas nodarbības ar speciālistu ļaus Jūsu bijušajam darbiniekam atklāt jaunus talantus sevī, pavadīt laiku relaksējoties un iesoļot jaunajā darbā ar paceltu galvu. Ticiet mums, ikviens darbinieks novērtēs šo dāvanu!

Ja tomēr kā priekšnieks Jūs meklējat kaut ko mazāk oficiālu, kas vienlaikus iepriecinātu komandu, bet joprojām saglabātu lietišķumu… Kā būtu ar biznesa foto sesiju visai komandai? Šī aktivitāte noteikti sagādās daudz prieka visiem, un iegūtās fotogrāfijas varēsiet izmantot dažādām uzņēmuma vajadzībām.
Ko uzdāvināt kolēģim uz atvadām?
Kā redzat, atvadu dāvanām kolēģiem nemaz nav jābūt garlaicīgām un paredzamām. Pateicoties dāvanu kartēm, mēs varam citus apdāvināt unikālā un neparastā veidā, sagādājot ne tikai notikuma prieku, bet arī daudz atmiņu un emociju, kas uz visiem laikiem paliks prātā un sirdī. Ar šādiem pārsteigumiem pat aiziešana no darba var kļūt kaut nedaudz priecīgāka.
Pieprasīt piedāvājumu
Sazinieties ar mums, lai saņemtu Jūsu vajadzībām pielāgotu piedāvājumu!
Iesniedzot šo pieteikumu, es piekrītu savu personas datu apstrādei saskaņā ar privātuma politiku.
Sazinies ar mums
Enija Kibelko
B2B Pārdošanas vadītāja
Close
Esi pirmais, kurš uzzina mūsu jaunumus!
Noklikšķinot uz pogas, jūs piekrītat mūsu privātuma politikai.